Astroloji

 

 

 
Akrep (15.11.2019)
Aşk ve ilişkiler günün en önemli konusu olmaya aday. Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir özel ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Geçmişinizdeki dostlarınızda tesadüf bir şekilde karşılaşabilir ve onlarla eski konuları tekrar konuşabilirsiniz.
 
Aslan (15.11.2019)
Yöneticiler ya da otoriter figürlerle aranızda bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade etmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı fırsatlar önünüze gelebilir ama iyi değerlendirmenizde fayda var.
 
Balık (15.11.2019)
Özel hayatınız bugün finansal problemler yüzünden sınanabilir. Kendinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. Deneyimlerinizle gelişmeye gayret gösterin. Geçmişte yapılan hataları tekrar etmek yerine kendinize belirli sınırlar çizin.
 
Başak (15.11.2019)
Aşk hayatınızla ilgili güzel ve sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Geçmişten gelen konularda olumlu gelişmeler yakalayabilirsiniz. Karşı tarafın adımlarını bir önyargı şeklinde oturtarak yorumlamamalısınız.
 
Boğa (15.11.2019)
Finansal anlamda bazı etkileşimeler sizleri kaygılandırabilir. Parasal hırsınız yükseliyor olabilir. İhtiyaç duyduğunuz kadarıyla hareket etmelisiniz. Kendinizi hiç olmadık kişilerle ya ya da yaşıtlarınızla kıyaslayarak manipüle etmemelisiniz. .
 
İkizler (15.11.2019)
İlişkilerinizde kendinizi gereğinden fazla savunmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir yanlış anlaşılmaya son vereceksiniz ama her şeyi çok akıllıca gözlemlemelisiniz. İçinizde bazı bastırılmış duyguların yüzeye çıktığını fark edebilirsiniz.
 
Koç (15.11.2019)
Bugün dikkatsiz davranışlara ya da unutkanlıklara karşı dikkat etmelisiniz.Özgürlüğünüzü daha fazla zihinsel anlamda gerçekleştirmelisiniz. Sizi tutsak haline almış boş düşüncelerden bugün kurtulmalısınız. Kimsenin adına düşünerek hareket etmeyiniz.
 
Kova (15.11.2019)
Gelen teklifleri ya da size sunulan imkanları bir fırsat olarak değerlendirmelisiniz. Ortaklık gerektiren konularda oldukça şanlısınız. Uzun vadeli başarıları kazanmak için kendi sınırlarınızı anlamalı ve çevrenizdeki insanlara karşı bunu çizmelisiniz.
 
Oğlak (15.11.2019)
Arka planda neler olduğuna dair araştırmalar yapabilirsiniz. Sinirlerinize hâkim olmalısınız. Hak ve haksızlık mücadelesini sükûnetli bir şekilde yönetin. Meseleleri ve insanları farklılıklarına göre değerlendirmeyi başarmalısınız.
 
Terazi (15.11.2019)
Eski defterleri tamamen kapatıp önünüzdeki sürece odaklanmanızın vakti geldi. Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayabilirsiniz. Bu durum modunuzu düşürmemelidir. Engellendiğinizi hissettiğiniz bazı içsel duyguları bir uzmanla çözmeniz daha sağlıklı olabilir.
 
Yay (15.11.2019)
Aşk hayatınızla ilgili hızlı kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Karşı taraftan da aynı şekilde heyecanlı adımlar alabilirsiniz. Ortaklı finansal gelirlerinizle ilgili sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Bugün acele hareket etmeden daha sakin değerlendirmelerde bulunmalısınız.
 
Yengeç (15.11.2019)
Endişelerinizden sıyrılmanız gereken ve aile üyelerinizle pozitif bir iletişim içinde olmanız gereken bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Çalışma ortamınızda herhangi bir fikir yürütmemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı