Haber Detayı
23 Mart 2015 - Pazartesi 18:08 Bu haber 9266 kez okundu
 
HAGİAD 12. GENEL KURULUNU YAPTI.
Hacılar Genç İş Adamları Derneği 12. Olağan genel kurulunu Hacılardaki merkezinde
Ekonomi Haberi
HAGİAD 12. GENEL KURULUNU YAPTI.

Hacılar Genç  İş Adamları Derneği 12. Olağan genel kurulunu Hacılardaki merkezinde gerçekleştirerek yeni yönetimini belirledi.

Saygıduruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayangenel kurulda divan kuruluna HüdaiBarut ve eski HASİAD başkanı YusufTuran getirildi.Divan başkanı Av. Hüdai Barut yaptığı açılış konuşmasında,HAGİAD’ın Hacılar Sanayici ve İş Adamlarını bir araya getirmek için kurulduğunu bu görevi de yerine getirmek için bütün başkanların büyük gayretle çalıştığını belirterek.Yeniseçilecek yönetimebaşarılar diledi.

İki dönem HAGİAD başkanlığını yürüten Has Çelik yönetin kurulu üyesi Alper Özkaya faaliyetraporunu okuyarak.Kendi başkanlığı döneminde HAGİAD’ın daha aktif çalışmalar sergilemesi için yönetim kurulu ile büyük gayret sarf ettiklerini, öncelikli olarak Hacılarlı firmalarda yöneticilik yapan gençleri bir araya getirerek tanışmalarını sağladıklarını daha sonra firmaların daha başarılı olması için neler yapmaları gerektiği konularını tespit ederek. HAGİAD binasında üyelerine bir dizi eğitim faaliyeti verdiklerini bunun yanında üyeleri ve HAGİAD yönetimi ile yurt içi ve yurt dışında bazı firmalara geziler düzenleyerek üyelerinfirmalarını nasıl geliştirecekleri konusunda bilgilendirmede bulunduklarını belirtti. Daha sonra yapılan seçimle yeni yönetimi belirlendi.

Yapılan seçimlerde;Asil üyeliklere: Mustafa Nebi Doğan, Serdar Özkaya, Hüseyin Bostancı, Fatih Yayla, Hatice Yayla balta, Suat Dur, Bilal Özdoğan, Musa Kefkir, Fatih Turan, Fatih Tuğrul, Asım Erkan ve Ahmet Tuna seçildiler.

Denetleme kurulunda: Alper Özkaya, yavuz Dur ve Mustafa Bostancı görev aldılar.

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı