Haber Detayı
23 Nisan 2015 - Perşembe 18:07 Bu haber 5451 kez okundu
 
SANAYİCİ’NİN EMRİNDE OLACAĞIZ!
SANAYİCİ TAHİR NURSAÇAN EKİBİYLE BİRLİKTE YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA, KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ
Ekonomi Haberi
SANAYİCİ’NİN EMRİNDE OLACAĞIZ!

Sanayici Tahir Nursaçan ekibiyle birlikte yaptığı basın açıklamasında, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinin (KOSB) 4 Mayıs tarihinde yapılacak genel kurulunda başkanlığa aday olacağını açıkladı. Nursaçan, “Biz Kayseri Organize Sanayi Bölgesine sahip olmaya değil, sahiplerine hizmet sunmaya geliyoruz” dedi.
Düzenlenen basın toplantısında, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 4 Mayıs tarihinde yapılacak olan genel kurulda başkanlığa aday olacağını açıklayan sanayici Tahir Nursaçan, “Bu şehir bize sadece ekmek kapısı değil, yurttur. Bu şehir bize yatırım yaptığımız bir arazi değil, hayatımızdır. Ben bu şehre gönülden bağlı ve bu şehrin gelişimi için çalışan bir bireyim. Bu aynı zamanda bir sevda işidir. Ben Kayseri sevdalısıyım. Ben aynı zamanda bir sanayiciyim. Kayseri'de bulunan iki işletmemiz ile bu şehre hizmet etmek benim için büyük bir onur” diye konuştu. Nursaçan ayrıca, “Kayseri kültüründe sevgi ve saygı barındıran, bununla birlikte ilgiyi göstermekten hiç çekinmeyen bir şehrin mirasını taşıyoruz. Biz Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde her sanayicimize bu kültür ile hizmet vermek için adayız. Biz ilgi göstermekten, sevgi ve saygı çerçevesinde hizmet etmekten mutluluk duyacak bir ekibiz. Biz yenilikçi bir grubuz. Yeni fikirlerimiz ve genç bir kadromuz var. Biz Kayseri Organize Sanayi Bölgesine sahip olmaya değil, sahiplerine hizmet sunmaya geliyoruz. Organize Sanayi Bölgesinin Kayseri ekonomisine mutlak suretle katkı sağlayan bir yapıdır. Bu yapıda kim ki yeni ve gelişimci adımlar atarsa bu şehir kazanır. Biz bu kazanımları arttırmak için fikirlerimiz ile geldik. Kayseri sanayisi yeniliğe aç kaldı. Biz yeniyiz ve yenilikçiyiz” şeklinde konuştu.
'Bu yolda birlikte çıktığımız arkadaşlar burada' diyen Nursaçan, “Arkadaşlarımla aynı masada oturmaktan ve aynı yola baş koymaktan onur duyuyorum. Size açık yürekle söyleyebilirim ki benim ile grubumuzdan herhangi bir kardeşim aynı yetenek ve özgüvene sahiptir. Tüm grubumuza şahsım adına teşekkür ediyorum. Bana adaylığımız için desteklerini ileten her bir sanayicimize tekrar teşekkür ediyorum. Ben Tahir Nursaçan ve ekibimiz 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan 13. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulunda aday olduğumuzu bildirir, bu adaylığın Kayseri Sanayisi ve ekonomisi için hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.
Sözlerini sürdüren Nursaçan, “Biz kadromuzdaki arkadaşlarımızın hepsi yüksek özgüvene sahip, hiçbir yerden emir alacak çapta değil. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sanayicilerin istek ve arzularını yerine getirecek, Organize Sanayi de en büyüğünden en küçüğüne her firmaya eşit mesafede olacak kapasite ve kabiliyeti sahip yönetim ekibimiz var. Ekibime güvenim tamdır. Onun için hiçbir şüphem olmadı. Burada kararı biz genel kurulda sanayicilerimiz vermesini düşünüyoruz. Biz 2 dönem için bu işe geçmeyi düşünüyoruz” dedi.
Başkan adayı Nursaçan'ın yönetim kurulu listesi ise şu şekilde yer alıyor; Mehmet Tazecioğlu, Mustafa Yayla, Seyit Demir, Seyhan Arifoğlu, Süleyman Sarptaş, Mehmet Yamanlar, Şadi Başkal, Şeref Özdemir, Nihat Küçükusta, Özer Bostancı ve Murat Dur.

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı